Newmark jest światowym liderem na rynku nieruchomości komercyjnych.

Od 1929 r. patrzymy w przyszłość, przewidujemy zmiany i proponujemy innowacyjne rozwiązania. Po blisko 100 latach od powstania firmy nadal kierujemy się tymi samymi zasadami – myślimy strategicznie i odważnie. Dziś, dzięki zintegrowanej platformie zapewniamy kompleksowe usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta: począwszy od właścicieli i najemców nieruchomości, poprzez inwestorów i założycieli firm, a skończywszy na startupach i wiodących koncernach.

Korzystając z inteligentnych technologii i wiedzy naszych pracowników, Newmark zapewnia innowacyjność na każdym kroku oraz transparentność we współpracy. Myślimy nieszablonowo w odniesieniu do budynków i linii biznesowych, oferując kompleksowe spojrzenie i elastyczne podejście.

Newmark jest spółką notowaną na giełdzie Nasdaq. Dzięki globalnemu zasięgowi oraz znajomości specyfiki największych i wschodzących rynków nieruchomości, firma zapewnia obsługę na najwyższym poziomie Klientom ze wszystkich branż. W okresie 12 miesięcy do dnia 31 grudnia 2023 roku jej przychody wyniosły ok. 2,5 mld USD. Newmark oraz firmy z nią współpracujące zatrudniają 7600 pracowników w ok. 170 biurach na całym świecie (stan na 31 marca 2024 r.).


Newmark
Globalnie

+
LATA DZIAŁALNOŚCI
$mld
PRZYCHODY W 2023*
~$bln
WOLUMEN TRANSAKCJI 2022+2023*