Aktualne oferty pracy
Marta-Kulik-1-350x265

Marta Kulik

HR Director
+48 734 141 426Pokaż numer

Szukamy osób samodzielnych i wszechstronnie utalentowanych,

które dzięki swojej kreatywności oraz pasji przyczynią się do rozwoju naszej firmy. Ważny jest dla nas zarówno zespół, jak i każdy pracownik z osobna. Stawiamy na bliską współpracę oraz elastyczność i umiejętność wykorzystywania zmian zachodzących na rynkach i w całym sektorze nieruchomości komercyjnych.

Stawiamy na rozwój naszej sieci doświadczonych specjalistów na całym świecie oraz zachęcamy do dzielenia się najlepszymi praktykami, co pozwala nam zapewniać Klientom obsługę na najwyższym poziomie w każdej części globu.

Newmark należy do grona największych firm w świecie świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Oferujemy możliwości rozwoju kariery zawodowej dającej satysfakcję i zapewniającej ambitne wyzwania. Pracują dla nas najlepsi.

Zawsze chętnie wysłuchujemy pomysłów naszych pracowników. Wiele naszych najbardziej innowacyjnych i efektywnych rozwiązań powstało dzięki sugestiom zgłoszonym przez lokalne biura i pracowników.

Ważny jest dla nas zarówno zespół, jak i każdy pracownik z osobna. Stawiamy na bliską współpracę oraz elastyczność i umiejętność wykorzystywania zmian zachodzących na rynkach i w całym sektorze nieruchomości komercyjnych.

Wiele czynników sprawia, że kandydaci do pracy postanawiają związać się z firmą Newmark i z sukcesem realizować z nią ścieżkę kariery zawodowej. Sprawdź, co nas wyróżnia na tle innych firm świadczących usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z ambitnymi profesjonalistami, którzy będą mogli korzystać z naszego doświadczenia, jak również przyczynią się do rozwoju firmy.

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, wypełnij poniższy formularz:

    Studenci/AbsolwenciSpecjaliści
    Plik (1 plik do 2.0 MB)